Top 10 Kitchen With Electric Appliances – Aneksy kuchenne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kuechen-preisbombe

#ad

W kolorze dębu Sonoma trufel, aneks kuchenny, 240 cm

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Proszę podać firmie spedycyjnej numer telefonu w celu ustalenia terminu dostawy. Dostawa w pojemnikach siatkowych lub na euro paletach z HDS. Dostawa w częściach i w oryginalnym opakowaniu. Bez: urządzeń elektrycznych, dekoracji, oświetlenia, zlewu i armatury. Wymiary podane są na rysunku.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Wysokość33.46
Długość94.49
Waga24.25
Szerokość15.75

2. Kuechen-preisbombe

#ad

Kuchnia Bianca III 240+160 aneks kuchenny wysoki połysk czerwony blok kuchenny kuchnia do zabudowy róża

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Między godz. Dostawy będą realizowane od poniedział-pt. Proszę podać numer telefonu do uzgodnienia terminu z firmą spedycyjną. Dostawa w stanie rozłożonym i w oryginalnym opakowaniu. 9. 00 do 17. 00 . Bez: urządzeń elektrycznych, dekoracji, oświetlenia, zlewu i armatury. Wymiary poszczególnych części znajdują się na rysunkach. Dostawa w pudełku z eurokratki, europalety lub jednorazowej palecie bez drzwi.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Waga24.25

3. Kuechen-preisbombe

#ad

Kuchnia Bianca narożnik II 210 x 330 cm aneks kuchenny wysoki połysk szary blok kuchenny szary

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dostawa w pudełku z eurokratki, europalety lub jednorazowej palecie bez drzwi. Dostawa w stanie rozłożonym i w oryginalnym opakowaniu. 9. 00 do 17. 00 Między godz. Bez: urządzeń elektrycznych, dekoracji, oświetlenia, zlewu i armatury. Proszę podać numer telefonu do uzgodnienia terminu z firmą spedycyjną. Dostawy będą realizowane od poniedział-pt. Wymiary poszczególnych części znajdują się na rysunkach.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Waga24.25

4. Kuechen-preisbombe

#ad

240 cm, kolor czarny i biały, dowolne ustawienie, Omega zestaw mebli kuchennych

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dostawa w częściach i w oryginalnym opakowaniu. Zestaw nie obejmuje: urządzeń elektrycznych, oświetlenia, dekoracji, zlewu i armatury. Wymiary pojedynczych elementów przedstawiono na rysunkach. Meble dostarczane są w gitterboksie lub na palecie bez krawędzi. –.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Wysokość60
Waga24.25

5. Vicco

#ad

167 x 267 cm z blatem roboczym, Sonoma/biała, Vicco Kuchnia narożna Rick

#ad
Vicco #ad - Wymiary: kuchnia w kształcie litery l ma szerokość 167 x 267 cm, wysokość 82 cm i głębokość 60 cm. Zakres dostawy: blok kuchenny z blatami roboczymi o ile nie podano inaczej, instrukcja montażu, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy.

Materiał montażowy. Nasza kuchnia do zabudowy "rick" to dobra decyzja dla każdego gospodarstwa domowego dzięki optymalnemu wzornictwu i radości z użytkowania. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach. Elastyczność i możliwość dopasowania wyróżniają aneks kuchenny w kształcie litery L, ponieważ dzięki nóżkom o regulowanej wysokości i wymiennym modułom można spełnić indywidualne potrzeby. MateriaŁ: kuchnia kątowa wykonana jest z łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej 16 mm, z powłoką z żywicy melaminowej.
MarkaVicco #ad
ProducentOskar #ad
Wysokość32.28
Długość65.75
Waga418.88
Szerokość105.12
Numer części2441
Model26330

6. Kuechen-preisbombe

#ad

Buffet kuchnia Mario 100 aneks kuchenny blok kuchenny kuchnia do zabudowy biały

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dostawa w pudełku z eurokratki, europalety lub jednorazowej palecie bez drzwi. Bez: urządzeń elektrycznych, dekoracji, oświetlenia, zlewu i armatury. Dostawa w stanie rozłożonym i w oryginalnym opakowaniu. Wymiary poszczególnych części znajdują się na rysunkach. Proszę podać numer telefonu do uzgodnienia z firmą spedycyjną, dostawa odbywa się od poniedziałku do piątku, zazwyczaj w godzinach porannych.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Wysokość78.74
Długość39.37
Waga24.25
Szerokość23.62

7. Kuechen-preisbombe

#ad

Narożnik kuchenny kuchnia Omega 170 x 250 cm kąt kuchni aneks kuchenny blok kuchenny kuchnia czarno-biały

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Wymiary podane są na rysunku. Bez: urządzeń elektrycznych, oświetlenia, dekoracji, zlewu i armatury. –. Dostawa w częściach i w oryginalnym opakowaniu.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Waga24.25

8. Vicco

#ad

Vicco Aneks kuchenny Bergamo, 240 cm z blatem roboczym, szary

#ad
Vicco #ad - Materiał: blok kuchenny składa się z łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej 16 mm, z powłoką z żywicy melaminowej. Ponadczasowy blok kuchenny w klasycznym stylu, który można dowolnie zmieniać.

Dostępne w różnych kolorach i konfiguracjach. Wymiary: mebel kuchenny ma szerokość 240 cm, wysokość 82 cm i głębokość 52 cm. Zakres dostawy: blok kuchenny z blatami roboczymi o ile nie podano inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. Instrukcja montażu, materiał montażowy. Nasza kuchnia "bergamo" to dobra decyzja dla każdego domu dzięki optymalnemu wzornictwu i przyjemności z użytkowania. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
MarkaVicco #ad
ProducentOskar #ad
Wysokość32.28
Długość20.47
Waga342.6
Szerokość94.49
Numer części3413
Model35911

9. Kuechen-preisbombe

#ad

Kuchnia Bianca I 240 + 160 cm aneks kuchenny wysoki połysk biały blok kuchenny kuchnia do zabudowy

#ad
Kuechen-preisbombe #ad - Dostawa w stanie rozłożonym i w oryginalnym opakowaniu. Dostawa w pudełku z eurokratki, europalety lub jednorazowej palecie bez drzwi. 9. 00 do 17. 00 Proszę podać numer telefonu do uzgodnienia terminu z firmą spedycyjną. Między godz. Bez: urządzeń elektrycznych, dekoracji, oświetlenia, zlewu i armatury. Dostawy będą realizowane od poniedział-pt. Wymiary poszczególnych części znajdują się na rysunkach.
MarkaKuechen-preisbombe #ad
ProducentKüchen-Preisbombe #ad
Waga24.25

10. Vicco

#ad

Vicco Aneks kuchenny Raul, bez blatu roboczego, Goldkraft dąb/antracyt, 240 cm kształt J

#ad
Vicco #ad - Materiał: blok kuchenny składa się z łatwej w pielęgnacji płyty wiórowej 16 mm, z powłoką z żywicy melaminowej. Elastyczny blok kuchenny – dostępny w różnych kolorach i konfiguracjach, indywidualnie regulowany dzięki modułowej konstrukcji i nóżkom z regulacją wysokości.

Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach. Kompletna kuchnia "raul" to dobra decyzja dla wszystkich, którzy szukają stylowej i funkcjonalnej kuchni, która pasuje do każdego domu. Zakres dostawy: blok kuchenny o ile nie podano inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy. Instrukcja montażu, blaty, materiał montażowy. Wymiary: mebel kuchenny ma szerokość 240 cm, wysokość 82 cm i głębokość 60 cm.
MarkaVicco #ad
ProducentOskar Kinderland #ad
Wysokość32.28
Długość23.62
Waga251.11
Szerokość94.49
Numer części3626
Model36552