Top 10 Grow Lampe Cannabis – Oświetlenie roślin

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. VIPARSPECTRA

#ad

Z ulepszonymi diodami SMD, VIPARSPECTRA P1000 ulepszona lampa LED do uprawy roślin pokojowych, możliwość ściemniania, pełne spektrum, warzyw i kwiatów, lampa do uprawy roślin pokojowych

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Lamp do uprawy roślin p1000: uprawa komercyjna, szklarnia, uprawa pozioma i pionowa, hydroponika itp. Jakość produktu i przyjazna obsługa klienta są dla nas zawsze najwyższym priorytetem. Niższy koszt eksploatacji i funkcja ściemniania: viparspectra p1000 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła.

Optymalne pełne spektrum i niska temperatura: składa się z 660 nm, od warzyw po kwiaty. Funkcja daisy chain umożliwia podłączenie do 20 szt. Nie wymaga instalacji. Nowy układ diodÓw & daisy chain cechy: viparspectra nowa ulepszona lampa do wzrostu p1000 z naukowym rozkładem diod w celu osiągnięcia najlepszego rozkładu PAR i najwyższej penetracji światła dla maksymalnego plonu roślin.

Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! Cicha konstrukcja bez wentylatora. Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Niskie zużycie energii: porównywalne z tradycyjnymi 250 w hps / mh przy zużyciu zaledwie 100 w! idealnie nadaje się do wegetatywnego pokrycia 75 x 75 cm przy 40 cm i do przykrycia kwiatów 60 x 60 cm przy 25 cm.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.83
Długość11.81
Waga7.5
Szerokość11.02
ModelP1000
Gwarancja2 lata gwarancji.

2. Spider Farmer

#ad

Spider Farmer 2024 lampa LED do uprawy roślin SF1000, pełne spektrum światła LED do wzrostu roślin z diodami Samsung LM301H EVO, lampa do uprawy roślin pokojowych, kwiatów, warzyw, ściemniana

#ad
Spider Farmer #ad - Zaktualizowany karton aluminiowy jest gruby i wytrzymały, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Optymalna lampa do uprawy roślin o pełnym spektrum działania: sf1000 wykorzystuje pełne spektrum światła – biały, 5000 k, a diody 5000 k więcej niebieskawego światła. W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail.

Idealnie nadaje się do kiełkowania, 660 nm i IR 760 nm. Połączenie wielu lamp z jednolitym ściemnianiem, szczególnie korzystne w przypadku dużych powierzchni roślin pokojowych i komercyjnych. Dobrze wykonana i solidna konstrukcja: brak hałasu wentylatora. 2, zapewniają lepszą przepuszczalność światła dla baldachimu. Spider farmer gwarancja: spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5 lat gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania przez lokalne centrum konserwacyjne.

Wysoka wydajność bezpieczeństwa, że lampa LED do roślin działa dłużej, niezawodny sterownik, dobra wodoszczelność. Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, 5 umol/J, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm. Możliwość przyciemniania i stokrotki łańcucha: sf1000 lampa do roślin jest wyposażona w przycisk ściemniania i włącznik światła. Diody 3000 k zapewniają więcej czerwonawego światła, wzrostu, czerwony i IR 3000 K, niebieski, kwitnienia i zbiorów. Natężenie światła można dowolnie regulować w przypadku pojedynczej lampy do roślin.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość2.32
Długość12.8
Waga2.78
Szerokość11.42
Numer częściSpider Farmer SF1000
ModelSpider Farmer SF1000

3. Spider Farmer

#ad

Pełne spektrum światła, do uprawy warzyw, 120 x 120 cm, pokrywa 2,8 μmol/J, kwiatów, ściemniana, 480 W, Spider Farmer G5000 lampa LED do uprawy roślin, 1680 diod LED

#ad
Spider Farmer #ad - 1680 diod led g5000 pełne spektrum światła do roślin daje moc 480 w o mocy 1359 μmol/S, 8 umol/J, pokrywa dla wzrostu zwierząt o wymiarach 120 x 120 cm w całym cyklu. Przycisk ściemniania jest idealny dla hodowców do ustawiania intensywności światła w zależności od różnych etapów wzrostu.

W razie pytań prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail. Maksymalna równomierność i wydajność: unikalnie zaprojektowane 6 diod led zapewniają bardziej równomierne pokrycie baldachimu, osiąga imponujący PPE 2, przede wszystkim na zewnętrznych krawędziach. G5000 grow led jest dostarczany ze zdejmowanym sterownikiem i długim kablem sieciowym, dzięki czemu ciepło otoczenia jest redukowane w rosnącym pomieszczeniu, zapewniając dłuższą żywotność. Spider farmer są przekonani o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielają 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania.

Atwa instalacja. Dzięki wodoszczelnej desce przełączającej można bez obaw chronić wilgotne otoczenie. Ulepszone pełne spektrum i możliwość ściemniania: pełne spektrum 660-665 nm, 4800-5000 k jest idealne do tego, 2800-3200 K, aby warzywa mogły się rozwijać do każdej fazy cyklu roślinnego. Pasywnie chłodzony i zdejmowany sterownik: konstrukcja paska i materiał aluminiowy z tyłu przyczyniają się do lepszego przepływu powietrza i dużego odprowadzania ciepła.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Wysokość1.39
Długość13.33
Szerokość13.33
Numer częściSF-G5000-DE
ModelSF-G5000-DE

4. VIPARSPECTRA

#ad

VIPARSPECTRA Pro Series P600 LED Grow Light z ulepszonymi diodami SMD, funkcja ściemniania, pełne spektrum światła słonecznego, lampa LED do uprawy roślin, do hydroponicznych roślin pokojowych, Veg

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Wysoka wydajność i funkcja ściemniania: viparspectra p600 led lampa do uprawy roślin wykorzystuje najnowszą technologię smd led, aby osiągnąć wysoką wydajność PAR, wysoką wydajność energetyczną i długą żywotność przy jednoczesnej poprawie przepuszczalności światła.

Oferujemy beztroską 24-miesięczną gwarancję i profesjonalne doradztwo, abyś Ty i Twoje rośliny mogli lepiej rosnąć. Przyjazne dla snu światło woskowe: cicha konstrukcja bez wentylatora. Mocne pokrycie pleców: plug and play. Dodatkowy przycisk ściemniacza manipuluje jasnością całego światła i umożliwia elastyczność osiągnięcia idealnej wydajności wzrostu dla każdej fazy wzrostu. Nie wymaga instalacji. Pełne światło spektrowe dla roślin wewnętrznych: składa się z czerwonego światła 660 nm, 3000 K i 5000 K i zapewnia roślinom wszystko, IR, czego potrzebują w naturalnym świetle słonecznym na wszystkich etapach, od warzyw po kwiaty.

Wbudowane duże powierzchnie z masywnych aluminiowych radiatorów, które są niezbędne do odprowadzania ciepła i jednocześnie zapewniają długą żywotność światła. Osiągnij wyższą wydajność i jednocześnie oszczędzaj na kosztach energii! . Pamiętaj, aby ustawić wysokość i jasność zgodnie z pożądanym poziomem roślin, aby osiągnąć optymalny wzrost. Brak wentylatorów bez szumów.
MarkaVIPARSPECTRA #ad
ProducentVIPARSPECTRA #ad
Wysokość2.05
Długość11.81
Waga6.11
Szerokość11.02
ModelP600
Gwarancja2 lata gwarancji.

5. BLOOM PLUS

#ad

Z 326 diodami Samsung LM301B, BLOOM PLUS Lampa LED do uprawy roślin XP1500, wysiewu warzyw i kwitnienia, możliwość ściemniania, pełne spektrum światła LED do uprawy roślin pokojowych

#ad
BLOOM PLUS #ad - Duży kąt rozpraszania i wysoka przepuszczalność światła przyczyniają się do wzrostu roślin. Zasilanie jest absolutnie niezawodne, dzięki czemu nadają się zarówno dla początkujących, surowe i inne certyfikaty bezpieczeństwa. Zapewnienie jakości i obsługa klienta: bloom plus led lampa do roślin posiada surową kontrolę jakości, a opakowanie produktu jest mocne i bezpieczne.

Doskonałe wzornictwo i wytrzymała struktura: powierzchnia panelu świetlnego jest wodoszczelna i ma stopień ochrony IP65. Wysoka wydajność energetyczna i wysoka wydajność: lampa hodowlana bloom plus xp1500 wykorzystuje 326 niezawodnych i trwałych diod samsung lm301b i zapewnia energooszczędność światła do 2, 7 μmol/J. Maksymalna wydajność wynosi 2, 5 G/W. Elastyczne i kompletne akcesoria umożliwiają regulację wysokości lampy do wzrostu, utrzymuje chłód diod LED i zapewnia bezpieczeństwo roślin. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Wysokiej jakości wykonanie z wysokiej jakości materiałów, lampy do roślin są wytrzymałe i lekkie, a lampa do roślin posiada certyfikaty CE, UL, jak i ekspertów.

Odprowadzanie ciepła z płyty aluminiowej i łatwa instalacja: lampa do uprawy wykorzystuje bezgłośne pasywne chłodzenie, że jest cicha, funkcja Plug and Play. Rzeczywista moc lampy led do roślin wynosi 150 w, co może zastąpić światło wzrostu roślin 300 W HPS/CMH. Ciemniane światło do wzrostu w pełnym spektrum: zawiera czerwone światło 650-665 nm, białe światło 4800-5000 k, światło podczerwone 730-740 nm, światło jest zbliżone do naturalnego światła słonecznego, ciepłe światło 2800-3200 K, nadaje się do pełnego wzrostu od nasion do fazy kwitnienia i owocowania.
MarkaBLOOM PLUS #ad
ProducentBLOOM PLUS #ad
Waga0.01
Numer częściBLOOM PLUS
ModelBLOOM PLUS XP1500

6. Baumsohn

#ad

Możliwość ściemniania, Baumsohn® ProLine GL1000 W pełne spektrum LED Grow Light lampa do uprawy roślin z technologią Samsung LED, GL1000 W

#ad
Baumsohn #ad - Wysoka jakość: ściemniana lampa led do roślin jest wyposażona w wysokiej jakości technologię LED Samsung. Baumsohn - gwarancja: firma baumsohn jest przekonana o jakości naszych produktów i technologii i dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji producenta na lampę LED o pełnym spektrum działania.

Niezależnie od tego, czy w uprawie, czy w fazie wzrostu czy kwitnienia – lampa o mocy 100 W zapewnia optymalne dostarczanie światła. Opracowany w niemczech lampa do roślin spełnia najwyższe standardy jakości. Długotrwała wydajność: obiecujemy żywotność do 50 000 godzin świecenia. Innowacyjna prolina pełne spektrum: opracowane przez nas pełne spektrum, które obejmuje zarówno diody UV, jak i na podczerwień, doskonale symuluje naturalne światło słoneczne.

Energooszczędna i wydajna: moc wyjściowa ppf lampy do uprawy roślin wynosi 600 μmol/s i ponadprzeciętny stopień wydajności 2, 9 μmol/J umożliwia bardzo wysoką wydajność 3 g/W. Dzięki temu wydajność jest znacznie zwiększona.
MarkaBaumsohn #ad
ProducentBaumsohn #ad
Wysokość1.26
Długość17.72
Waga6.61
Szerokość17.72

7. FECiDA

#ad

Roślin z funkcją, kiełkowania warzyw, lampa LED do uprawy roślin z funkcją ściemniania, FECiDA Lampa LED do uprawy roślin o pełnym spektrum 600 W z UV IR, kwiatów, światło do roślin pokojowych

#ad
FECiDA #ad - Cichy wentylator i dobre wykonanie - to światło do wzrostu roślin jest wyposażone w cichy wbudowany wentylator i otwory wentylacyjne w płytce LED. Bezstopniowe przyciemnianie i funkcja daisy-chain dzięki tej wiszącej lampie do uprawy roślin z przyciskiem ściemniania można ustawić jasność w zależności od potrzeb roślin.

Zapewnij najlepszą obsługęfecida grow light oferuje 2 lata gwarancji i doskonałą obsługę klienta. Wiatło czerwone i ir 660 nm jest szczególnie przydatne podczas kwitnienia, idealne pełne spektrum To światło LED do uprawy roślin o pełnym spektrum zawiera białe, czerwone, że Twoje rośliny będą zdrowe. Wysokiej jakości materiał, piękny wygląd, przyjazne dla użytkownika opakowanie. Silny system chłodzenia oznacza dłuższą żywotność diod LED i lepszy cykl powietrza. Możemy dać ci to, czego potrzebujesz – naprawdę profesjonalna lampa LED do uprawy roślin w przystępnej cenie i wspaniałym doświadczeniu.

Wiatło uv 395 nm sprawi, niebieskie, ir 760 nm i uv 395 nm. Lampa do uprawy roślin 600 w jest znacznie wydajniejsza niż inne małe lampy do roślin i zużywa tylko 65 W prądu domowego przy 100% jasności. Zapewnij sobie wysokiej jakości zakupy i użytkowanie. Ponadto za pomocą dołączonego kabla sieciowego można połączyć maksymalnie 4 światła wielofunkcyjne, ale potrzebujesz tylko jednego gniazdka elektrycznego, a każde światło można samodzielnie przyciemnić.
MarkaFECiDA #ad
ProducentFECiDA #ad
Wysokość1.8
Długość8.4
Waga2.98
Szerokość12.4
Numer częściLED Grow Light
ModelGL-CR600
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Spider Farmer

#ad

Pokrywa 60 x 60 cm, lampa do uprawy roślin pokojowych, 100 W, Spider Farmer Lampa LED do uprawy roślin SF1000D z pełnym spektrum światła z diodami Samsung LM301B, warzyw i kwiatów

#ad
Spider Farmer #ad - Bezpieczniejsze i niezawodne: brak zerowego hałasu wentylatora, masywny aluminiowy radiator, specjalne osłony ochronne na kable, wodoszczelna płytka LED, 50% dłuższa żywotność w porównaniu z innymi markowymi lampami. W razie pytań prosimy o przesłanie do nas wiadomości e-mail, a my pomożemy Ci je rozwiązać.

Lampa led do uprawy roślin o pełnym spektrum: spider farmer sf1000d lampa led do uprawy roślin składa się z białego, niebieskiego, 660 nm, skraca cykl wzrostu. Nadaje się do małych namiotów, zużywa tylko 100 W, rozmaryn. Idealnie nadaje się do kiełkowania, zwiększa wzrost roślin, 760 nm. Diody led samsung: sf led wykorzystuje diody samsung lm301b – najwyższa moc świetlna led i silna penetracja. Spider farmer led grow light oferuje 3-letnią obsługę klienta w lokalnym centrum konserwacji US/CA/UK/DE. Idealnie nadaje się do odciski o wymiarach 90 x 90 cm, motyw kwiatu ma wymiary 60 x 60 cm.

2, 5 g/w w porównaniu ze starą tradycyjną lampą do wzrostu. Plug & play: montaż nie jest wymagany. Jak światło słoneczne, wzrostu, 5000 k, czerwonego i IR 3000 K, wspomaga fotosyntezę roślin, kwitnienia i zbiorów. Natychmiast po rozpakowaniu lampa led do roślin jest gotowa do użycia. Niski koszt pracy: efektywność energetyczna 2, bazylia, szaf, hydroponiki, papryka, orchidea, takich jak pomidory, 7 umol/J, sukulenty, róże, znacznie lepsza niż sztuczne światła LED do uprawy kwiatów o mocy 1000 W.
MarkaSpider Farmer #ad
ProducentSpider Farmer-DE #ad
Waga3.22
Numer częściSpider Farmer-SF1000D
ModelSpider Farmer-SF1000D

9. Garpsen

#ad

460 nm/660 nm/3000 K, pełne spektrum światła, do roślin pokojowych, 5 poziomów jasności, Garpsen Lampa do roślin, 2 sztuki, automatyczne włączanie i wyłączanie timera, 6/12/16H

#ad
Garpsen #ad - Szeroka powierzchnia oświetlenia i łatwa obsługa – ta lampa do roślin pokojowych jest wyposażona w elastyczną łabędzia szyjkę ze stali nierdzewnej o 360°, dzięki której można rozszerzyć powierzchnię oświetlenia i łatwo regulować odległość kąta między światłem a roślinami. Wskazówki: jeden zestaw zawiera 2 sztuki tego 2 głowic do wzrostu światła. Ustaw czas świecenia 6 h/12 h/16 h, co jest bardziej przyjazne dla roślin kochających światło, aby przekroczyć 12 h, a nasze zostały zaktualizowane, gdy idziesz do pracy lub na urlopie.

Timer 6/12/16 godzin -- większość lamp do roślin z wbudowanymi kontrolerami na rynku nie przekracza czasu 12 h, nie trzeba ręcznie włączać i wyłączać światła. Bezpieczeństwo i profesjonalna obsługa -- garpsen lampa do wzrostu roślin posiada certyfikat CE, RoHs, obietnica 12 miesięcy gwarancji plus 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Pełne spektrum i niedroga inaczej niż białe światło lub czerwone / niebieskie światło do uprawy 2 głowic jest wyposażone w 9 czerwonych + 4 niebieskich + 7 diod LED o ciepłej białej barwie dla każdej lampy świetlnej, spektrum jest bogatsze, niskie zużycie energii, jest idealne do wszystkich rodzajów roślin domowych na wszystkich etapach wzrostu, tradycyjne 50 W HPS, idealne do zastąpić małe rośliny.3

3 tryby oświetlenia i 10 poziomów ściemniania -- lampa do uprawy roślin w pomieszczeniach zawiera czerwone/niebieskie/ciepłe białe diody led, ciepłe białe światło i mieszane światło i 10 poziomów jasności od 10% do 100%, można wybrać pomiędzy 3 trybami kolorów czerwone + niebieskie światło, które skutecznie uzupełniają brak naturalnego światła słonecznego i wspierają wzrost roślin we wszystkich fazach, szczególnie nadaje się dla osób Faza wysiewu roślin. Lampa do uprawy roślin jest wygodna i zapewnia dobrą pielęgnację roślin, aby rośliny lepiej rosły. Na każde pytanie prosimy o kontakt mailowy Amazon i odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 12 godzin.
MarkaGarpsen #ad
Wysokość5.71
Długość13.39
Waga1.87
Szerokość3.39
Numer częściBL-J20A
ModelBL-J20A

10. MARS HYDRO

#ad

Kwiatów. Pasuje do namiotu 70 x 70,100 x 100 cm, warzyw, MARS HYDRO TS1000 lampa LED do uprawy roślin, pełne spektrum UV IR lampa LED do uprawy roślin pokojowych

#ad
MARS HYDRO #ad - Ulepszona lampa led do uprawy roślin o wysokiej jakości: zaktualizowany biały reflektor led ts1000 jest opatentowany, o kącie załamania światła 120°, może pokryć szerszy obszar odblaskowy, aby poprawić intensywność światła oraz wspierać rośliny pochłaniające więcej światła. Idealnie nadaje się na 70 x 70 cm, maks.

Rzeczywista moc ts1000 wynosi 150 w, podczas gdy inne marki model 1000 to tylko 100 W. Ciemnianie i daisy chain feature grow light: na niezależnym przycisku ściemniania na zewnętrznym sterowniku, regulacja ustawień 0-100% i do 60 diod LED Light daisy-chain w jednej grupie. Zasięg 100 x 100 cm. Lokalny serwis w niemczech: mars hydro led lampa woskowa ma 5 lat gwarancji, skontaktuj się z nami najpierw, 30 dni bezpłatnego zwrotu i polityki zwrotu pieniędzy Jeśli masz jakiekolwiek pytania, a my odpowiemy na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin.

Sunlike peŁne spectrum led door growing light: 730-740nm red ir/3200-4200knm/5200-6800knm, które wytwarza najwięcej światła w zakresie fali 400-700 nm, widma, najlepsze dla wszystkich roślin na wszystkich etapach wzrostu, szybka reakcja roślin Nasiona aż do kwitnienia i zwiększenia plonów i jakości zbiorów. Nowy układ diod led o wysokiej wydajności: nowy układ diod blisko środka i rzadkich po obu stronach sprawia, że światło LED jest bardziej równomierne między środkiem a bokami niż stare rozmieszczenie innych markowych lamp.
MarkaMARS HYDRO #ad
ProducentShenzhen Zhuguangxinyue Technologies Co. Ltd #ad
Wysokość2.17
Długość15.04
Waga6.94
Szerokość13.27
Numer częściTS1000
ModelTS1000